icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Łaty

Strzałka w prawo

Łata impregnowana 40 x 50 x 4000 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łata impregnowana 40 x 50 x 4000 mm
33,98
/ szt.
8,50
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Łata to element wykorzystywany w czasie tworzenia altanek ogrodowych, balustrad lub kwietników – przyda się w większości gospodarstw domowych. Cechuje się odpornością nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na korozję, gdyż wykonana została z zaimpregnowanego drewna. W proponowanym asortymencie znajdziesz jej różne rodzaje.

  Cechy i zalety

  Łata wykorzystywana jest w czasie prac budowlanych, a także podczas tworzenia przedmiotów codziennego użytku – idealnie sprawdza się w czasie wykonywania tarasów, mebli ogrodowych lub balustrad, zatem bezproblemowo dopasujesz ją do indywidualnych potrzeb. Drewno sosnowe jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wobec czego zmontowana konstrukcja przez długi czas zachowa nienaganny stan. Ponadto element został zaimpregnowany, co zabezpiecza go przed korozją. Produkt zamocujesz samodzielnie lub korzystając z pomocy specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w tego typu pracach. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego przedmiotu, dlatego jego wymiary z powodzeniem dopasujesz do własnych wymagań.

  • Drewno impregnowane

  Specyfikacja techniczna

  Grubość produktu40mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałSosna
  KolorZielony
  Grupa kolorystycznaZielony
  Kod produktu3663602861386