LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Wagi łazienkowe

Strzałka w prawo

Wagi łazienkowe

Kosze na śmieci do łazienki to niezbędne akcesoria dla każdej łazienki. Ich głównym zadaniem jest umożliwienie właściwego porządkowania i utrzymywania czystości w tej części domu.

Filtry

Wagi łazienkowe

Kosze na śmieci do łazienki to niezbędne akcesoria dla każdej łazienki. Ich głównym zadaniem jest umożliwienie właściwego porządkowania i utrzymywania czystości w tej części domu.

2 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Akcesoria łazienkowe

Wyświetlanie 2 z 2 produktów

Waga łazienkowa – dobierz odpowiednie urządzenie do swoich potrzeb

Zdrowy styl życia wymaga nie tylko racjonalnego odżywiania oraz wykonywania ćwiczeń, ale również regularnego kontrolowania wagi swojego ciała. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie wagi łazienkowe, które umożliwią Ci codzienną kontrolę postępów Twojego odchudzania. W rezultacie będziesz mógł łatwo ustalić, czy utrata wagi przebiega zgodnie z racjonalnym planem, a co za tym idzie w razie potrzeby skorygować swoją dietę. Jaka waga łazienkowa okaże się najlepsza dla Ciebie?

Waga łazienkowa – modele urządzeń i ich zastosowanie

Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz wagi elektroniczne wyposażone w wyświetlacz, za pomocą którego szybko zorientujesz się w uzyskanym wyniku. Te nowoczesne urządzenia są ponadto utrzymane w ciekawej stylistyce, dlatego będą prezentowały się bardzo dobrze w Twojej łazience. Natomiast jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, sprawdź jakie wagi mechaniczne zebraliśmy w tej kategorii – będą one nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale również efektownym uzupełnieniem wnętrz utrzymanych w rustykalnym stylu.

Waga łazienkowa mechaniczna to najpopularniejsza, klasyczna i stosowana od lat wersja urządzenia. Działa bez konieczności zasilania, nie trzeba wymieniać w niej baterii. Wskazuje masę ciała, jednak jej pomiar nie wyodrębnia innych, cennych informacji. Jest też nieco mniej precyzyjna od wag elektronicznych. Mechaniczna waga łazienkowa sprawdzi się w przypadku osób starszych i tych, którzy od urządzenia wymagają jedynie podstawowego pomiaru masy ciała. Jest idealna dla ludzi poszukujących rozwiązania niezależnego od zasilania elektrycznego lub baterii.

Waga elektroniczna łazienkowa to nowoczesna wersja wagi domowej. Jest urządzenie, które wykazuje większą funkcjonalność niż jej mechaniczny zamiennik. Zasilana jest na baterie, które podlegają okresowej wymianie. Waga łazienkowa elektroniczna posiada wyświetlacz i jest wyposażona w pamięć, która umożliwia porównywanie wyników aktualnego pomiaru wagi z poprzednimi. Sprawdzi się u użytkowników poszukujących nowoczesnej funkcjonalności dostępnej w stosunkowo niskiej cenie.

Elektroniczna waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu to najbardziej zaawansowana wersja urządzenia do pomiaru masy ciała. Posiada wyświetlacz, pamięć wyników, umożliwia transfer danych. Jest niezastąpiona do analizy składu masy ciała – pozwala wyodrębnić zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej oraz wody w organizmie. Waga łazienkowa typu smart doskonale sprawdzi się u osób, które intensywnie trenują, są na specjalistycznej diecie i potrzebują szczegółowych informacji na temat składu swojego ciała.

Wagi łazienkowe i ich funkcjonalność

Podczas wybierania urządzenia zwróć uwagę na jego dokładny zakres funkcjonalności. Kluczową kwestią jest rodzaj wagi, której wybór zależy od Twoich potrzeb i wymagań. W ofercie sklepu Castorama znajdziesz wagi mechaniczne, elektroniczne oraz zaawansowane wagi typu smart.

Ważny jest także zakres pomiaru, czyli minimalny i maksymalny ciężar, który może wskazać wybrane urządzenie. Nie należy przekraczać określonych wskaźników, dlatego w przypadku skrajnych mas ciała warto wybrać urządzenie o możliwie największym zakresie pomiaru. Niezwykle ważna jest także jakość pomiaru. Dokładna waga łazienkowa umożliwi Ci szczegółową kontrolę masy ciała, ewentualne postępy lub zastój w diecie lub treningach. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu możliwie najdokładniejszego wyniku, wybierz urządzenie z wysoką czułością pomiaru.

W przypadku osób, które intensywnie trenują i trzymają ścisłą dietę lub planują zrzucić ponadprogramowe kilogramy istotna jest funkcjonalność urządzenia. W tym przypadku warto poszukać sprzętu, który wskaże określone wartości, np. zawartość tkanki tłuszczowej lub masy mięśniowej w organizmie.

Zwróć uwagę na to, czy wybrana przez Ciebie waga łazienkowa wymaga dodatkowego zasilania i dostępu do źródła energii. Jeśli zdecydujesz się na wagę elektroniczną, sprawdź, jaki rodzaj baterii wymagany jest do poprawnego działania urządzenia oraz jaki jest przybliżony czas działania sprzętu na danym rodzaju zasilania.

Czy waga łazienkowa może dobrze prezentować się w pomieszczeniu?

Dobra waga łazienkowa powinna nie tylko dokładnie wskazywać określone wartości, ale także dobrze prezentować się w pomieszczeniu. Sprawdź, z jakiego materiału została wykonana i dobierz model, który najlepiej wpasuje się w wystrój przestrzeni. Możesz wybierać spośród urządzeń drewnianych, metalowych lub szklanych. Zwróć uwagę na propozycje nowoczesne lub retro w ciekawych kolorach i wzorach.

Istotną kwestią dla użytkownika jest koszt urządzenia – sprawdź więc przed zakupem, ile kosztuje upatrzona przez Ciebie waga łazienkowa. Cena urządzenia waha się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych, w zależności od funkcjonalności urządzenia, jakości i estetyki wykonania.

Pamiętaj, że wybór urządzenia uzależniony jest od Twoich potrzeb i wymagań. Jeśli waga ma Ci służyć jedynie do okresowej, podstawowej kontroli, rozważ zakup wagi mechanicznej. Jeśli jednak planujesz, oprócz wagi, sprawdzać inne parametry, np. udział procentowy tkanki tłuszczowej lub masy mięśniowej, zdecyduj się na bardziej zaawansowany model elektroniczny. Wybierz trwały i solidny produkt, który w dobrym stanie posłuży Ci przez długie lata.