Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lep na muchy okrągły Arox

Lep na muchy okrągły Arox

2,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lep na muchy to sprawdzony sposób na pozbycie się problemu uciążliwych owadów. Wystarczy, że zawiesisz produkt np. na żyrandolu, a klej o innowacyjnej formule szybko wyłapie wszelkie owady latające. Lep nie zawiera żadnych szkodliwych związków – jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych. Chroń go przed słońcem i przeciągami, a przedłużysz jego działanie.

   Cechy i zalety

    Owady nie pozwalają Ci spokojnie przebywać w pomieszczeniu? Sięgnij po sprawdzony sposób – lep na muchy! Klej na taśmie papierowej skutecznie uwięzi wszelkie owady latające. Pozwoli Ci pozbyć się nie tylko much, ale także muszek owocowych czy mklików mącznych. Wystarczy, że rozwiniesz lep z tulejki i powiesisz go z dala od otwartych drzwi i okien. Przed użyciem ogrzej go chwilę w dłoniach, a łatwiej będzie Ci go poprawnie rozwinąć. Dzięki skutecznej, innowacyjnej formule kleju produkt działa przez długi czas. Lep na muchy to produkt nie tylko skuteczny, ale też bezpieczny. Nie znajdziesz w nim insektycydów ani innych substancji, które mogłyby negatywnie wpływać na zdrowie domowników czy mieszkających w domu zwierząt.

    • Rewolucyjna formuła lepiąca
    • Łatwy w użyciu
    • Bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt
    • Lep to skuteczna ochrona pomieszczeń przed muchami, muszkami owocowymi, mklikami oraz innymi owadami latającymi

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5902341009283