LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa K15 20 x 20 mm 1,5 m

Listwa K15 20 x 20 mm 1,5 m

3,98
/ szt.
2,65
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa dekoracyjna to wysokiej jakości produkt, który służy do montażu wewnątrz pomieszczeń. Możesz zamontować ją zarówno na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Produkt wykonany został z lekkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu szybko i sprawnie umieścisz go w pożądanym miejscu. Ma piękny, biały kolor.

   Cechy i zalety

    Listwa dekoracyjna to pięknie wykonany produkt, który przeznaczony jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Możesz umieścić ją na ścianach, a także w miejscu, w którym szczyt ściany styka się z sufitem. Produkt ciekawie urozmaici przestrzeń, a także pomoże ukryć pęknięcia powierzchni. Oferowany produkt jest bardzo lekki i poręczny, wykonany został z tworzywa sztucznego. Dzięki temu, z łatwością przytniesz listwę do koniecznych rozmiarów i umieścisz ją w pożądanym miejscu. Listwa jest biała i będzie się idealnie komponować z każdym kolorem ściany. Interesujące wzornictwo i nowoczesny styl sprawiają, że produkt będzie wyglądał doskonale w każdym wnętrzu. Tego rodzaju dodatki zmienią proste, zwykłe ściany w bardzo atrakcyjną powierzchnię.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu4007155650032