Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa K35 35 x 35 mm 1,5 m

Listwa K35 35 x 35 mm 1,5 m

5,48
/ szt.
3,65
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany produkt to pięknie wykonany element dekoracyjny, który przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków. Służy do montażu i zdobienia ścian. Listwa jest wykonana z lekkiego tworzywa sztucznego, co sprawia, że montaż jest bezproblemowy. Ma biały kolor, który sprawdzi się świetnie w każdym wnętrzu, a listwa sprawi, że mieszkanie nabierze eleganckiego charakteru.

   Cechy i zalety

    Listwa dekoracyjna to ciekawy i bardzo efektowny produkt, który służy do montażu na ścianach wewnątrz budynków. To niepowtarzalna ozdoba, która sprawi, że twój dom stanie się jeszcze bardziej stylowy. Doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych przestrzeniach, jak i w tych bardziej rustykalnych. Listwa wykonana została z lekkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bezproblemowa w montażu. Szybko i sprawnie przytniesz ją do pożądanych rozmiarów, tak aby dopasować poszczególne elementy do wykańczanej powierzchni. Produkt ma piękny, biały kolor, który jest obecny we wnętrzarskiej modzie od zawsze. Wykorzystując tego rodzaju eleganckie dodatki w aranżacji wnętrza, wykreujesz interesującą i przytulną przestrzeń.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu4007155650735