Zobacz więcej Listwy do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Listwy do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa kątowa 25 x 25 mm mahoń 2,75 m

Listwa kątowa 25 x 25 mm mahoń 2,75 m

25,98
/ szt.
9,45
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Listwa kątowa to doskonały sposób na połączenie różnego rodzaju elementów zarówno we wnętrzach użytkowych jak i mieszkalnych. Świetnie ochroni części przed zniszczeniem oraz zabrudzeniem. Można ją dowolnie przycinać, co pozwoli na łatwe dopasowanie do wybranej powierzchni. Produkt jest dostępny w kolorze mahoniowym oraz w innych wariantach.

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt to listwa kątowa. Świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzu budynków mieszkalnych jak i użytkowych. Za jej pomocą w łatwy oraz praktyczny sposób połączysz różnego rodzaju elementy. Produkt został wykonany z solidnego PCV, które charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, dlatego będzie spełniał swoją rolę przez długi okres czasu. Listwa pełni funkcję osłaniającą, doskonale chroniąc części przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniem. Można ją dowolnie przycinać, dzięki czemu dostosujesz długość do swoich potrzeb. Mahoniowy kolor będzie się świetnie prezentował, jeśli połączysz go z elementami w podobnej tonacji. Szeroki wachlarz kolorystyczny dostępny w ofercie pozwoli na stworzenie wymarzonych aranżacji.

    • Odporna na zarysowania oraz zadrapania
    • Duża gama kolorystyczna
    • Łatwy i szybki montaż bez użycia narzędzi

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2750mm
    Wysokość produktu25mm
    KolorMahoń
    MateriałPVC
    Kod produktu5906725203540