Zobacz więcej Kapsle i łuki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Kapsle i łuki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łuk balustrady Kornik 60 x 50 mm buk

Łuk balustrady Kornik 60 x 50 mm buk

62,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łuk do poręczy sprawia, że balustrada schodów nie tylko prezentuje się bardziej elegancko, ale również jest wygodniejsza w użytkowaniu. Drewno bukowe, z którego komponent poręczy został wykonany, posiada bardzo wysoki stopień twardości oraz jest odporne na wilgoć. Łukowate połączenie poręczy w naturalnej barwie drewna można malować na dowolny kolor, co umożliwia łatwiejsze dopasowanie do kolorystyki całych schodów.

   Cechy i zalety

    Łuk do poręczy jest elementem schodów drewnianych marki Kornik przeznaczonych do samodzielnej konstrukcji. Komponent służy do łączenia balustrady na łączniku schodów, w miejscu, gdzie schody zmieniają swój bieg. Produkt został wykonany z drewna bukowego, które cechuje się wyrazistym usłojeniem i jasnym kolorem. Poręcze z drewna bukowego prezentują się efektownie w każdym stylowym wnętrzu. Łuk nadaje schodom elegancki i stylowy charakter. Sprawia również, że trzymanie się poręczy przy schodzeniu po schodach jest dużo bardziej wygodne. Element posiada surowy kolor drewna – jest gotowy do olejowania, malowania czy bejcowania. Można go dopasować do dowolnej kolorystyki wystroju wnętrza. W ofercie marki Kornik dostępne są również łuki do poręczy z innych gatunków drzew, na przykład sosny i dębu.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Wykończenie drewnaBez wykończenia
     Możliwość malowaniaMożliwość malowania
     Obszar zastosowaniaWewnątrz
     Odpowiedni typ zastosowaniaPoręcze, balustrady i schody
     Kod produktu5905156080355