Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kapsle i łuki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Kapsle i łuki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łuk balustrady Kornik 60 x 50 mm dąb

Łuk balustrady Kornik 60 x 50 mm dąb

57,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Element do łączenia poręczy jest dopasowany do innych części systemu balustrad marki Kornik. Służy do płynnego łączenia poręczy na zakręcie schodów. Materiał konstrukcyjny – drewno dębowe – decyduje o eleganckim wyglądzie obramowania schodów i zapewnia trwałość poręczy. Surowe drewno można barwić i lakierować na dowolny kolor.

  Cechy i zalety

  Łuk poręczy sprawia, że balustrada domowych schodów nabiera stylowego kształtu i elegancji. Ozdobny produkt został wykonany z naturalnego drewna dębowego, które cechuje się dużą twardością i wytrzymałością na uszkodzenia. Produkt pasuje do poręczy z kolekcji marki Kornik – drewnianą balustradę można samodzielnie skonstruować, korzystając z bogatej oferty komponentów. Dzięki temu będzie idealnie pasować do wymogów aranżacyjnych budynku i pozwoli na większą swobodę stylu. Element służy do łączenia dwóch poręczy i stosuje się go na zakręcie schodów. Kolor surowego drewna można pogłębić bejcą lub lakierem albo wybarwić na dowolny kolor. Produkt pasuje do eleganckich poręczy, tralek i słupków. Łuk sprawia, że poręcz jest nie tylko estetycznie zwieńczona, ale także wygodniejsza do podpierania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałDąb
   Kod produktu5905156080348