icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Kapsle i łuki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Kapsle i łuki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łuk balustrady Kornik 60 x 50 mm sosna

Łuk balustrady Kornik 60 x 50 mm sosna

62,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Łuk do poręczy schodowej to elegancki element wykończenia, który uspójnia estetykę wystroju klatki schodowej. Surowy charakter drewna umożliwia dopasowanie go do dowolnej aranżacji, utrzymanej zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Drewno ma surowy charakter, dlatego nadaje się idealnie do malowania farbą lub lakierem – tym samym może przyjąć dowolny wizerunek.

  Cechy i zalety

  Łuk to uniwersalny element wykończenia schodów, który wykorzystuje się na zakręcie poręczny. Nadaje się do zastosowania w różnego rodzaju aranżacjach wnętrz, zarówno w domu, mieszkaniu, jak i biurze. Można go dowolnie zestawić z wieloma konstrukcjami schodowymi, ale także z pozostałymi elementami schodów z tej serii, które również są dostępne w sieci sklepów Castorama. Łuk wykonany jest z drewna sosnowego, które charakteryzuje się trwałością. Dzięki temu zachowuje swój oryginalny charakter na długi czas bez konieczności naprawy. Surowy charakter wykończenia umożliwia dopasowanie prezentowanego elementu do różnego rodzaju stylizacji – nowoczesnych, minimalistycznych i rustykalnych. Wykorzystanie łuku pozwoli Ci na uspójnienie wyglądu całej balustrady schodowej.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałSosna
   Kod produktu5905156080362