Zobacz więcej Kapsle i łuki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Kapsle i łuki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łuk balustrady Kornik fi 50 mm buk

Łuk balustrady Kornik fi 50 mm buk

62,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łuk do poręczy został wykonany z drewna bukowego, dzięki czemu ma znakomity wygląd, jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Element uzupełnia system balustrady marki Kornik do samodzielnego montażu. Służy do łączenia dwóch poręczy na zakręcie schodów. Posiada naturalny kolor drewna – można go barwić, olejować i lakierować na dowolny odcień.

   Cechy i zalety

    Balustrada schodowa to jeden z najbardziej dekoracyjnych i reprezentacyjnych elementów pomieszczenia – warto zadbać o jej perfekcyjne wykończenie. Łuk do poręczy pozwala na gładkie połączenie dwóch jej części – dzięki temu schodzenie po schodach staje się bardziej komfortowe i bezpieczne. Drewniana balustrada wprowadza do pomieszczenia ciepły, domowy klimat, ponadto doskonale łączy się z innymi materiałami, takimi jak szkło czy metal. Firma Kornik oferuje produkty do samodzielnej konstrukcji, dzięki czemu możesz dowolnie zestawiać ze sobą elementy tralek, poręczy i ich zakończeń, dopasowując je perfekcyjnie do wymogów aranżacyjnych wnętrza. Surowe drewno można wybarwiać na dowolny kolor, a dzięki olejowaniu nabiera delikatnego połysku.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Wykończenie drewnaBez wykończenia
     Możliwość malowaniaMożliwość malowania
     Obszar zastosowaniaWewnątrz
     Odpowiedni typ zastosowaniaPoręcze, balustrady i schody
     Kod produktu5905156080959