Zobacz więcej Akcesoria do stelaży

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

WC

Strzałka w prawo

Akcesoria do stelaży

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata izolująca Durasan do miski / bidetu podwieszanego

Mata izolująca Durasan do miski / bidetu podwieszanego

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mata izolująca przeznaczona jest do montażu powieszanych misek i bidetów. Służy do wytłumiania przepływów i trzasków. Izolacja spełnia dodatkowe funkcje ochronne podczas montażu bidetu do ściany. Zabezpiecza zarówno kafelki jak i ceramikę sanitarną przed spękaniem. Wykonana została z białego tworzywa, które dobrze komponuje się z tradycyjną armaturą.

   Cechy i zalety

    Podczas montażu podwieszanej misy sedesu albo bidetu szczególną uwagę zwrócić trzeba na ochronę wrażliwych elementów, które mogą popękać. By uchronić kafelki oraz ceramikę sanitarną przez uszkodzeniami zaleca się montaż maty izolującej, którą wkłada się pomiędzy ścianę, a armaturę. Ma to także ogromne znaczenie w codziennym użytkowaniu muszli klozetowej lub bidetu. Mata pozwala na wygłuszenie dźwięków materiałowych, w ten sposób połączone ze sobą elementy nie wydają nieprzyjemnych dźwięków i trzasków. Produkt ten wyposażony jest w otwory na mocowania, dzięki czemu łatwo będzie Ci dopasować go do ceramiki sanitarnej w Twojej łazience. W naszym asortymencie znajdziesz także maty przeznaczone do montażu pod umywalki.

    • Kompatybilna z większością dostępnych misek/bidetów na rynku
    • Łatwy demontaż

    Specyfikacja techniczna

    Fabrycznie nawierconyFabrycznie nawiercony
    KolorSzary
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5907796296691