icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Mierniki elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Mierniki i próbniki

Strzałka w prawo

Mierniki elektryczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miernik do pomiaru wilgotności Stanley
Strzałka w prawo

Miernik do pomiaru wilgotności Stanley

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Planujesz remont i szukasz sposobu na określenie wilgotności materiałów budowlanych? Prezentowany miernik to funkcjonalne urządzenie, które wykorzystasz podczas pomiarów zarówno w przypadku drewna, jak też płyt gipsowo-kartonowych, gładzi szpachlowej, betonu i płyt cementowych. Element znajduje się w torbie ułatwiającej jego bezpieczne przechowywanie.

  Cechy i zalety

  Masz problem z dokładnym określeniem wilgotności materiałów budowlanych? Zaopatrz się w oferowany miernik przeznaczony do wykonania pomiarów zarówno w przypadku drewna, jak też płyt gipsowo-kartonowych, gładzi szpachlowej, betonu i płyt cementowych. Funkcjonalne urządzenie przyda się nie tylko firmie budowlanej, ale także osobie samodzielnie wykańczającej swój dom. Jest szczególnie praktyczne, ponieważ posiada przejrzysty wyświetlacz umożliwiający łatwe odczytywanie wyników pomiaru. W zestawie znajdziesz również baterie, więc nie musisz dokupować ich na własną rękę. Dołączona została także torba pozwalająca na jego wygodne przechowywanie oraz przenoszenie bez ryzyka zniszczenia urządzenia. Szukasz sposobu na określenie wilgotności materiałów budowlanych? Pomoże Ci w tym oferowany miernik.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuMiernik wilgotności
   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
   MarkaStanley
   Głębokość produktu24.1mm
   Szerokość produktu13.3mm
   Wysokość produktu8mm
   Funkcjewykrywa wilgotność drewna (od 6% do 44%) i w popularnych materiałach budowlanych (od 0,2% do 2,0%), m.in. w płytach gipsowo-kartonowych, gładzi szpachlowej, betonie i płytach cementowych
   W zestawiew zestawie: 4 baterie i miękka torba; wyświetlacz 70 x 25 mm; trzpienie pomiarowe dł. 8 mm; dł. 144 x szer. 43 x gł. 33 mm
   Waga produktu26g
   WyświetlaczLCD
   Kod produktu3253560770303