LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Myjki do okien i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Myjka do okien Karcher WV Classic
Strzałka w prawo

Myjka do okien Karcher WV Classic

228
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Myjka do okien WV Classic to produkt uniwersalny, który nadaje się do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni gładkich. Technologia WV Classic zapobiega rozchlapywaniu wody i powstawaniu zacieków. Urządzenia działa we wszystkich kierunkach, dzięki czemu może służyć podczas pracy w wielu miejscach. Wyposażony jest także w baterie, co pozwoli Ci na komfortową, niczym nieskrępowana pracę przez długi czas, nawet w miejscach bez dostępu do prądu.

   Cechy i zalety

    Myjka do okien WV Classic to uniwersalne i praktyczne narzędzie przeznaczone do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni gładkich. Urządzenie daje możliwość pracy w każdym kierunku zarówno góra-dół, jak i prawo-lewo, co pozwala na czyszczenie powierzchni o dowolnych kształtach i fakturze. Technologia WV Classic gwarantuje ochronę przed zaciekami, rozchlapywaniem wody i jej spływaniem na powierzchnię parapetu lub podłogi. Produkt wyposażony jest w baterie, dzięki czemu możesz go zastosować w miejscach bez dostępu do prądu. Dodatkową zaletą jest fakt, że żaden kabel nie będzie krępował Twoich ruchów podczas pracy. Myjka sprawdzi się przy myciu luster, szklanych elewacji, a także przedmiotów ze szklanym wykończeniem, takich jak piekarniki, okapy lub mikrofale. Posiadanie myjki na zawsze uwolni Cię od trwających wiele godzin porządków.

    • Dokładnie odsysa wodę z czyszczonej powierzchni
    • Łatwe opróżnianie zbiornika bez kontaktu z brudną wodą
    • Niska waga urządzenia nie męcząca ręki podczas pracy

    Specyfikacja techniczna

    SeriaWV
    Czas ładowania akumulatora2h
    Napięcie akumulatora3.6V
    Kod produktu4054278065991