icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Myjki do okien i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Myjka do okien Karcher WV Classic

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Myjka do okien Karcher WV Classic
228
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Myjka do okien WV Classic to produkt uniwersalny, który nadaje się do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni gładkich. Technologia WN Classic zapobiega rozchlapywaniu wody i powstawaniu zacieków. Urządzenia działa we wszystkich kierunkach, dzięki czemu może służyć podczas pracy w wielu miejscach. Wyposażony jest także w baterie, co pozwoli Ci na komfortową, niczym nieskrępowana pracę przez długi czas, nawet w miejscach bez dostępu do prądu.

  Cechy i zalety

  Myjka do okien WV Classic to uniwersalne i praktyczne narzędzie przeznaczone do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni gładkich. Urządzenie daje możliwość pracy w każdym kierunku zarówno góra-dół, jak i prawo-lewo, co pozwala na czyszczenie powierzchni o dowolnych kształtach i fakturze. Technologia WV Classic gwarantuje ochronę przed zaciekami, rozchlapywaniem wody i jej spływaniem na powierzchnię parapetu lub podłogi. Produkt wyposażony jest w baterie, dzięki czemu możesz go zastosować w miejscach bez dostępu do prądu. Dodatkową zaletą jest fakt, że żaden kabel nie będzie krępował Twoich ruchów podczas pracy. Myjka sprawdzi się przy myciu luster, szklanych elewacji, a także przedmiotów ze szklanym wykończeniem, takich jak piekarniki, okapy lub mikrofale. Posiadanie myjki na zawsze uwolni Cię od trwających wiele godzin porządków.

  • Dokładnie odsysa wodę z czyszczonej powierzchni
  • Łatwe opróżnianie zbiornika bez kontaktu z brudną wodą
  • Niska waga urządzenia nie męcząca ręki podczas pracy

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  GamaWV
  Czas ładowania akumulatora2h
  Napięcie akumulatora3.6V
  Kod produktu4054278065991