Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrywka 40 x 40 mm kula fi 40 mm

Nakrywka 40 x 40 mm kula fi 40 mm

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrywka przeznaczona jest do zamocowania przy profilu – przydaje się w czasie wykańczania ogrodzeń, ponieważ umożliwia nadawanie im atrakcyjnego wyglądu. Prezentuje się wyjątkowo efektownie, gdyż cechuje się modnym kształtem kuli. Powstała z odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali, więc będzie doskonale pełniła swoją funkcję przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Nakrywka przydaje się w czasie wykonywania ogrodzeń – przeznaczona jest do zamocowania na profilu w celu nadania mu atrakcyjnego wyglądu. Cechuje się ponadczasowym kształtem kuli, wobec czego będzie znakomicie prezentowała się przy konstrukcji utrzymanej zarówno w stylu klasycznym, jak też nowoczesnym. Produkt zachowa swój pierwotny stan przez długi czas, gdyż wykonany został ze stali, czyli materiału odpornego na odkształcenia. Uzyskaną instalację możesz pokryć farbą charakteryzującą się dowolnym kolorem, dzięki czemu z powodzeniem nadasz całości pożądany charakter. Element możesz zamocować samodzielnie lub skorzystać z pomocy specjalisty, jeśli nigdy wcześniej nie wykonywałeś tego typu zadań. Proponujemy różne rodzaje nakrywek, więc wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711271430