Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrywka 50 x 50 mm kula fi 50 mm

Nakrywka 50 x 50 mm kula fi 50 mm

18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrywkę w kształcie kuli przymocujesz do słupów i barierek składających się na konstrukcję Twoich ogrodzeń oraz balustrad. Do jej produkcji użyto stali o wysokich właściwościach wytrzymałościowych, przez co będziesz mógł przez długi czas cieszyć się estetycznym wyglądem swojego podwórka. Produkt posiada srebrne wykończenie, dlatego z łatwością dopasujesz go do większości stalowych ogrodzeń oraz bram.

   Cechy i zalety

    Nakrywka posłuży Ci jako ciekawy element ozdobny Twoich ogrodzeń oraz bram. Możesz ją również wykorzystać wewnątrz budynku do wykończenia balustrad. Produkt posiada ciekawy kształt, dzięki czemu praktyczne w zastosowaniu elementy domowego i przydomowego wyposażenia nabiorą nowego, dekoracyjnego wyglądu. Nakrywkę przymocujesz do słupa o kwadratowym przekroju. Do jej produkcji użyto stali, dzięki której element jest bardzo wytrzymały i odporny na szkodliwe działanie czynników pogodowych, przez co posłuży Ci przez długi czas. W naszym asortymencie posiadamy również inne produkty przeznaczone do wykończenia ogrodzeń oraz balustrad, dlatego z łatwością wybierzesz elementy najlepiej pasujące do wystroju Twojej przydomowej przestrzeni.

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906711271447