Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrywka 70 x 70 mm kula fi 60 mm

Nakrywka 70 x 70 mm kula fi 60 mm

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrywka przeznaczona jest do zamocowania na profilu stosowanym w czasie tworzenia ogrodzeń – nadaje całości modny wygląd, ponieważ wykonana została w atrakcyjnym kształcie kuli. Powstała ze stali, wobec czego zachowa idealny stan przez długi czas. W proponowanym asortymencie znajdziesz tez inne akcesoria przydatne w czasie wykonywania tego typu prac.

   Cechy i zalety

    Nakrywka stosowana jest w czasie wykańczania ogrodzeń – przeznaczona jest do zamocowania na profilu, któremu nada atrakcyjny wygląd. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ powstała ze stali, czyli materiału odpornego na odkształcenia. Wykonana została w ponadczasowym kształcie kuli, wobec czego znakomicie sprawdzi się przy ogrodzeniu utrzymanym zarówno w stylu tradycyjnym, jak tez nowoczesnym. Produkt utrzymany jest w metalicznym kolorze, więc idealnie będzie wyglądał przy ogrodzeniu cechującym się podobną barwą. Całość możesz zainstalować samodzielnie lub skorzystać z usług specjalisty, jeśli nie masz doświadczenia w tego typu pracach. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne akcesoria stosowane w czasie wykonywania ogrodzeń, więc z powodzeniem skompletujesz potrzebne Ci produkty.

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711271461