Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrywka okrągła fi 60 mm 1,5" kula fi 60 mm

Nakrywka okrągła fi 60 mm 1,5" kula fi 60 mm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrywka stosowana jest w czasie wykonywania ogrodzeń – przeznaczona jest do zamocowania na profilu, któremu nada estetyczny wygląd. Zakończona została motywem w kształcie kuli, wobec czego prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ powstała ze stali. Proponujemy też inne akcesoria stosowane w czasie montowania ogrodzeń.

   Cechy i zalety

    Nakrywka przeznaczona jest do zamocowania na okrągłym profilu ogrodzenia w celu nadania całości estetycznego wyglądu. Prezentuje się wyjątkowo efektownie, ponieważ zakończona została modnym motywem kuli. Będzie znakomicie spełniała swoje zadanie przez długi czas, gdyż powstała ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Powstałą konstrukcję możesz pokryć farbą o dowolnym kolorze, dzięki czemu z łatwością nadasz swojemu otoczeniu pożądany klimat. Całość możesz zainstalować samodzielnie lub skorzystać z pomocy specjalisty – w zależności jakie jest Twoje doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rozmiary nakrywek, dlatego wybierzesz model, który najlepiej sprawdzi się przy Twoim ogrodzeniu.

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711271508