Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka 6-kątna 1/2" 13 mm

Nasadka 6-kątna 1/2" 13 mm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowy montaż śrub samochodowych wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi – prezentowana nasadka to część klucza pozwalająca na sprawne mocowanie elementów złącznych. Akcesorium wyprodukowane ze stali przez długi czas zachowa nienaganny stan. W proponowanym asortymencie dostępne są również nasadki o innych parametrach technicznych.

   Cechy i zalety

    Brak prawidłowego dokręcenia części pojazdu podczas majsterkowania w garażu może uniemożliwić bezpieczne prowadzenie samochodu. Prezentowana nasadka to element klucza – przyda się w większości warsztatów, gdyż kompletne narzędzie umożliwia odpowiednie mocowanie śrub. Akcesorium będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas nawet w przypadku jego częstego użytkowania – wyprodukowane ze stali jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawnie zamocujesz je przy kluczu, bez konieczności posługiwania się dodatkowymi narzędziami. Praktyczny element znajdzie zastosowanie zarówno w przydomowym garażu, jak też w profesjonalnym serwisie naprawczym. Chcesz wyposażyć swój warsztat w praktyczne narzędzia? Nie zapomnij zaopatrzyć się w prezentowaną nasadkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

     Specyfikacja techniczna

     KolorChrom
     MateriałStal
     Kod produktu5906083039911