Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka krótka Yato 6-kątna 1/4" 5 mm

Nasadka krótka Yato 6-kątna 1/4" 5 mm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak solidnie dokręcić śruby, aby tworzona przez Ciebie konstrukcja przez długi czas zachowała idealny stan? Zaopatrz się w oferowaną nasadkę – ta część klucza pozwala na prawidłowe mocowanie, regulowanie oraz ściąganie części złącznych. Nie ulega ona szybkiej eksploatacji, ponieważ wyprodukowana ze stali jest odporna na zniekształcenia.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że Twój warsztat nie jest odpowiednio wyposażony w narzędzia pozwalające na prawidłowe mocowanie śrub? W garażu brakuje miejsca na przechowywanie kolejnych kluczy? Koniecznie zaopatrz się w oferowaną nasadkę – ta niewielka, wymienna część klucza umożliwia łatwe dokręcanie elementów złącznych, wobec czego przyda się w większości garaży. Idealnie sprawdza się również w czasie ich ściągania – umożliwia zrobienie to bez ryzyka zniszczenia odnawianej powierzchni. Produkt cechuje się doskonałą żywotnością, ponieważ wyprodukowany ze stali jest odporny na zniekształcenia. Tak funkcjonalne akcesorium znajdzie zastosowanie zarówno w przemyśle, budownictwie i motoryzacji, jak też w przydomowym warsztacie. Szukasz narzędzi, które wykorzystasz podczas samodzielnego tworzenia lub naprawiania przedmiotów codziennego użytku? Zaopatrz się w więc oferowaną nasadkę!

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar nasadki5mm
     MateriałStal
     Kod produktu5906083040702