Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga Diall 100 mm 40 x 40 mm chrom

Noga Diall 100 mm 40 x 40 mm chrom

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa z możliwością regulacji wysokości znajdzie zastosowanie podczas urządzania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Za jej pomocą będziesz mógł ustawić stolik czy szafkę na pożądanym poziomie, zapewniając im jednocześnie stabilność oraz nadając zupełnie nowy charakter. Element wykonano z aluminium i tworzywa sztucznego, więc cechuje się wyjątkową trwałością.

   Cechy i zalety

    Znalazłeś na strychu stary stolik i zastanawiasz się, co zrobić, aby tchnąć w mebel nowe życie i sprawić, by znów znalazł zastosowanie w Twoim domu? W takiej sytuacji zastosuj polecaną nogę z możliwością regulacji wysokości, za pomocą której nie tylko nadasz szafce nowy wygląd, ale również podniesiesz ją. Takie rozwiązanie ma też praktyczny aspekt, ponieważ z łatwością usuniesz wszelkie zanieczyszczenia gromadzące się na posadzce, a kurz i brud nie będą zalegać w trudno dostępnych szczelinach między meblem a podłogą. Do produkcji polecanego elementu konstrukcyjnego użyto aluminium oraz tworzywa sztucznego, co przekłada się na jego wysoką trwałość. W szerokiej ofercie marketów Castorama znajdują się również inne akcesoria meblowe, więc wybierzesz wszystkie potrzebne Ci elementy.

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Możliwość podwyższenia o 7 mm

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNoga meblowa
    KolorAluminium
    Kod produktu5901912800281