Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga Diall kielich 45 mm fi 44 mm satyna

Noga Diall kielich 45 mm fi 44 mm satyna

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Polecana noga meblowa przeznaczona jest do umocowania pod szafkami czy stolikami. Element ten odznacza się interesującym kształtem nawiązującym do kielicha, a o jego eleganckim charakterze decyduje satynowe wykończenie. Ponadto noga wykazuje znakomite właściwości wytrzymałościowe, dlatego jest odporna na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Chciałbyś odnowić starą szafkę, ale nie masz pomysłu, jak to zrobić? Znamy świetne rozwiązanie! Dzięki zastosowaniu proponowanej nogi będziesz mógł w łatwy i jednocześnie niedrogi sposób zmienić dotychczasowy charakter wybranych mebli. Element ten doskonale posłuży Ci jako podstawa pod szafkę czy stolik. Uwagę zwraca atrakcyjny kształt nogi przypominający kielich, a satynowe wykończenie decyduje o jej eleganckim wyglądzie. Poza funkcją dekoracyjną produkt ma też zastosowanie praktyczne, ponieważ za jego pomocą podwyższysz mebel, co ułatwi Ci sprzątanie posadzki. Wykonanie z trwałego tworzywa sztucznego sprawia, że element dobrze znosi obciążenia. Po inne modele nóżek meblowych zapraszamy do naszych marketów budowlanych Castorama.

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNoga meblowa
    Wysokość produktu45mm
    KolorNikiel matowy
    Kod produktu5901912800366