Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga Diall kwadrat 100 mm 55 x 55 mm wenge
Strzałka w prawo

Noga Diall kwadrat 100 mm 55 x 55 mm wenge

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą polecanej nogi meblowej będziesz mógł wykończyć stolik, fotel bądź szafkę, więc element ten znajdzie zastosowanie w Twoim domu. Kwadratowy model został wykonany z drewna w kolorze wenge, który nada elegancji każdemu meblowi. Zastosowanie nogi spełnia też funkcję praktyczną, ponieważ ułatwia sprzątanie posadzki.

   Cechy i zalety

    Lubisz oddawać się pasji majsterkowania i już od dłuższego czasu nosisz się z zamiarem wykonania zaprojektowanego przez siebie stolika? Pamiętaj, żeby wcześniej zgromadzić wszystkie potrzebne elementy konstrukcyjne, wśród których nie powinno zabraknąć nogi. Produkt świetnie posłuży Ci nie tylko do podwyższenia mebla, ale również atrakcyjnie go ozdobi. Przedstawiony na fotografii model w kształcie kwadratu został wyprodukowany z drewna w kolorze wenge, co sprawia, że niezwykle elegancko prezentuje się w zestawieniu z dodatkami utrzymanymi w minimalistycznym stylu. Noga spełnia też funkcję praktyczną – zapewnia dobry dostęp do posadzki, co ułatwi Ci je sprzątanie. Potrzebujesz stopki wykonanej z innego materiału? Wiele różnych modeli znajdziesz w marketach Castorama.

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNoga meblowa
    Wysokość produktu100mm
    W zestawieŚruba M8
    KolorWenge
    Kod produktu5906711294811