Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga Diall walec 100 mm fi 55 mm buk
Strzałka w prawo

Noga Diall walec 100 mm fi 55 mm buk

17,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga do mebli to niezwykle praktyczny komponent, który z powodzeniem możesz zastosować podczas konstruowania różnych elementów wyposażenia wnętrz. Wykorzystasz ją podczas składania nowych mebli oraz odnawiania starych szaf, kanap czy stolików, nadając im jednocześnie inny charakter. Element w kształcie walca został wykonany z drewna w kolorze buk.

   Cechy i zalety

    Chciałbyś samodzielnie stworzyć zupełnie nowe meble bądź też odświeżyć stary, dawno już zapomniany stolik, kanapę czy pufę? Uzupełnij je proponowanym modelem nogi meblowej, za pomocą której nie tylko nadasz wybranym przedmiotom wyjątkowy charakter, ale także skutecznie je ustabilizujesz. Drewno wykorzystane do produkcji elementu zapewnia mu wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz obciążenie. Nóżce w kolorze buk nadano kształt walca, dzięki czemu cała stworzona przez Ciebie konstrukcja nabierze lekkości i elegancji. Produkt łatwo także zamocujesz, ponieważ wystarczy go wkręcić. Wciąż nie potrafisz się zdecydować? Nie zwlekaj! Jeszcze dzisiaj zapoznaj się z bogatą ofertą marketów budowlanych Castorama i zamów wybrany element online. Zapraszamy!

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNoga meblowa
    Wysokość produktu100mm
    W zestawieŚruba M8
    KolorBuk
    Kod produktu5906711294767