Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga meblowa Form 100 mm aluminium

Noga meblowa Form 100 mm aluminium

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa sprawdzi się podczas wykańczania mebli w Twoim mieszkaniu. Element ten umożliwi stworzenie odstępu pomiędzy dnem szafki a posadzką, dzięki czemu będziesz w stanie z łatwością sprzątać podłogę. Produkt powstał z aluminium i tworzywa sztucznego, więc posiada znakomite właściwości wytrzymałościowe. Stabilnie utrzyma Twoje meble przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa przeznaczona jest do estetycznego oraz praktycznego wykańczania mebli, więc z pewnością znajdzie zastosowanie podczas urządzania Twojego mieszkania. Szafka ustawiona na nogach nie będzie posiadała kontaktu z posadzką, co wydłuży jej trwałość – na podłogach często gromadzą się bowiem rozmaite zanieczyszczenia oraz wilgoć. Dodatkowo tego typu konstrukcja pozwala na łatwe sprzątanie posadzek w pomieszczeniach – pod meblami nie będzie się zatem zbierał kurz ani resztki jedzenia. Noga wykonana z aluminium oraz tworzywa sztucznego posłuży Ci przez długi czas, ponieważ materiały te charakteryzują się znakomitą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne modele nóg meblowych, więc wybierzesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Kod produktu5906711269420