Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga meblowa Form D-03 100 mm chrom

Noga meblowa Form D-03 100 mm chrom

6,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa przydaje się w czasie konstruowania lub odnawiania mebli. Charakteryzuje się wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, co zawdzięcza dekoracyjnemu kształtowi oraz metalicznej barwie chrom. Jest odporna na obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu zachowa swoje właściwości na dłużej. W ofercie znajdziesz też modele w innych kształtach i kolorach.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa stanowi jeden z elementów potrzebnych do stworzenia lub odnowienia mebli. Znajdzie zastosowanie przy sofach, kanapach oraz różnych szafkach. Stanowi idealną dekorację otoczenia, ponieważ posiada ciekawy kształt oraz elegancki kolor chrom, który będzie pasował do innych metalicznych elementów wyposażenia mieszkania. Produkt ma także zastosowanie ochronne, ponieważ zakończony jest gumową podkładką – wobec tego podczas przesuwania mebli nie zarysujesz delikatnej powierzchni drewnianych parkietów lub paneli. Noga jest odporna na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne, dlatego posłuży Ci przez długi czas w niezmienionym stanie. W naszej ofercie znajdziesz także modele w innych kształtach i rozmiarach i wybierzesz produkt najlepiej trafiający w Twój gust.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorChrom
    Kod produktu5906711269284