Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga meblowa Form D-150 150 mm nikiel satyna

Noga meblowa Form D-150 150 mm nikiel satyna

8,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa przeznaczona jest do mocowania pod szafkami, kanapami i sofami w celu ich wykończenia oraz udekorowania. Jej prosty kształt oraz elegancka barwa nikiel satynowy sprawiają, że element ten stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnych aranżacji wnętrz. Produkt wyposażony w gumową podkładkę zabezpiecza podłogi przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa z pewnością znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego budowania, odnawiania oraz wykańczania Twoich szafek oraz innych elementów wyposażenia mieszkania. Za jej pomocą zapewnisz sobie dobry dostęp do podłogi pod meblami, dlatego z łatwością utrzymasz swoje pomieszczenia w czystości. Model ten posiada znakomite właściwości dekoracyjne, ponieważ charakteryzuje się niebanalnym kształtem oraz eleganckim kolorem nikiel satynowy, który świetnie komponuje się z innymi metalicznymi elementami obecnymi w otoczeniu. Gumowa podkłada sprawia, że podczas przesuwania mebli nie zarysujesz delikatnych powierzchni drewnianych posadzek lub paneli podłogowych. W naszym asortymencie dostępne są także nogi w innych rozmiarach, zatem dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Możliwość podwyższenia o 10 mm

    Specyfikacja techniczna

    KolorSatyna
    Kod produktu5906711269314