Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga meblowa Form D-712 97 mm chrom

Noga meblowa Form D-712 97 mm chrom

13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa stanowi jeden z elementów wyposażenia szafek. Charakteryzuje się wyjątkowo eleganckim wyglądem, co zawdzięcza swojej metalicznej barwie chrom oraz niezwykłemu kształtowi. Gumowa podkładka sprawia, że podczas przesuwania mebli po posadzce nie zarysujesz paneli lub drewnianych desek. W ofercie znajdziesz też nogi w innych kształtach.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym przydomowym warsztacie, ponieważ jest elementem przydatnym podczas samodzielnego składania mebli. Wykorzystasz ją również w czasie odnawiania starych szafek, a także w celu podniesienia sofy lub kanapy o kilka centymetrów. Nogi pod meblami nie tylko elegancko się prezentują, ale są także niezwykle praktyczne – dzięki nim posiadasz dobry dostęp do posadzek, a utrzymanie czystości w mieszkaniu jest wyjątkowo proste. Dodatkowo posiadają one specjalne gumowe podkładki, zatem możesz swobodnie przesuwać meble po drewnianych parkietach, bez ryzyka ich zarysowania. W naszej ofercie dostępne są również inne modele nóg tej marki, więc z łatwością wybierzesz produkt pasujący do Twojego otoczenia.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorChrom
    Kod produktu5906711269321