Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga meblowa Form D-868 100 mm aluminium

Noga meblowa Form D-868 100 mm aluminium

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim mieszkaniu, ponieważ jest jednym z elementów wyposażenia szafek, kanapy lub sofy. Charakteryzuje się wyjątkowo eleganckim wyglądem, co zawdzięcza swojemu niezwykłemu kształtowi oraz metalicznej barwie. Podkładka znajdująca się w dolnej części produktu skutecznie zabezpiecza posadzki przed uszkodzeniami.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Wykorzystasz ją podczas samodzielnego wykonywania, wykańczania lub odnawiania mebli. Nogi zamocowane pod szafkami pozwalają zachować odpowiednią przestrzeń pomiędzy meblami a posadzką, co daje Ci możliwość utrzymania w mieszkaniu idealnego porządku. Elementy wyposażone w gumowe podkładki sprawiają, że podczas przesuwania szafki lub sofy nie zarysujesz delikatnej powierzchni paneli bądź parkietu. Model ten posiada elegancki kształt oraz metaliczny kolor, dzięki czemu prezentuje się atrakcyjnie i pełni funkcję dekoracyjną. W ofercie znajdziesz także inne nogi meblowe tej marki, więc z łatwością zaopatrzysz się w produkt najlepiej trafiający w Twój gust.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorAluminium
    Kod produktu5906711269376