Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga meblowa Form D-868 150 mm aluminium

Noga meblowa Form D-868 150 mm aluminium

15,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa przydaje się podczas samodzielnego konstruowania mebli do mieszkania. Stanowi element dekoracyjny, który dzięki swojej metalicznej barwie nadaje szafkom i kanapom elegancki charakter. Kolor ten pasuje zarówno do stylistyki nowoczesnej, jak i klasycznej, dlatego produkt z łatwością dopasujesz do swoich mebli i wystroju otoczenia.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa świetnie sprawdzi się podczas samodzielnego wykańczania oraz urządzania Twojego mieszkania. Stanowi jeden z elementów konstrukcyjnych szafek, szaf, kanapy lub sofy, który pozwala nieco podnieść Twoje meble – z pewnością docenią go osoby wysokie. Dodatkowo nogi zapewniają łatwy dostęp do posadzki pod szafkami, dzięki czemu możesz łatwo utrzymać czystość w swoich pomieszczeniach. Model ten charakteryzuje się wyjątkowo eleganckim wyglądem – zaokrąglony przekrój nogi oraz jej metaliczna barwa z pewnością nadadzą Twoim meblom niepowtarzalny charakter. Wśród naszego asortymentu znajdują się także inne nogi meblowe tej marki, dlatego każdy użytkownik może z łatwością wybrać akcesoria w interesujących go rozmiarach, kolorach i kształtach.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorAluminium
    Kod produktu5906711269383