Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga meblowa Form DAKP-27 150 mm aluminium

Noga meblowa Form DAKP-27 150 mm aluminium

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa świetnie sprawdzi się podczas samodzielnego składania mebli do Twojego mieszkania. Prosty, lecz dekoracyjny kształt oraz niebanalna metaliczna barwa nadadzą Twoim szafkom lub kanapie elegancki charakter. Produkt cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, więc posłuży Ci przez długi czas. W ofercie znajdziesz też inne nogi meblowe.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa umożliwia samodzielne konstruowanie, odnawianie oraz wykańczanie szafek. Sprawdza się także zamocowana pod kanapami oraz sofami. Element ten ma doskonałe właściwości dekoracyjne, co zawdzięcza swojemu niezwykłemu kształtowi oraz barwie aluminium. Jest nie tylko elegancki, ale również uniwersalny, dlatego dopasujesz go do mebli o dowolnej stylistyce. Za pomocą nóg podwyższysz swoje szafki, pozostawiając pomiędzy nimi a podłogą wolną przestrzeń – dobry dostęp do posadzki pozwoli Ci w łatwy sposób zachować porządek w mieszkaniu. Noga jest odporna na obciążenia, dzięki czemu nie będzie niszczała podczas codziennego użytkowania mebli. W naszej ofercie znajdziesz też inne modele tego produktu i z łatwością wybierzesz potrzebne Ci akcesoria.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Możliwość podwyższenia o 7 mm

    Specyfikacja techniczna

    KolorAluminium
    Kod produktu5906711269437