Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga meblowa Form DAP-77 100 mm aluminium

Noga meblowa Form DAP-77 100 mm aluminium

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa przeznaczona jest do mocowania pod szafkami, sofami lub kanapami. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem, dzięki czemu korzystnie wpływa na atrakcyjność Twoich mebli i całego otoczenia. Produkt wykazuje znakomite właściwości wytrzymałościowe, dlatego jest odporny na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są także inne rodzaje nóg meblowych.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim przydomowym warsztacie podczas samodzielnego konstruowania mebli do Twojego mieszkania. Przyda się również w czasie odnawiania lub wykańczania istniejących już szafek, sof lub kanap. Za pomocą tego elementu podwyższysz swoje meble, jednocześnie zapewniając sobie dobry dostęp do posadzki pod nimi, co usprawni sprzątanie Twojego mieszkania. Model tej posiada okrągły przekrój oraz metaliczny kolor, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie i elegancko. Charakteryzuje się wysoką odpornością na obciążenia, więc posłuży Ci przez długi czas. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne nogi meblowe tej marki, spośród których wybierzesz produkt najlepiej trafiający w Twój gust.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Możliwość podwyższenia o 7 mm

    Specyfikacja techniczna

    KolorAluminium
    Kod produktu5906711269444