Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga meblowa Form DAP-77 150 mm aluminium

Noga meblowa Form DAP-77 150 mm aluminium

12,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa zajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu, ponieważ jest elementem przeznaczonym do mocowania pod meblami. Skutecznie podnosi atrakcyjność szafek, gdyż charakteryzuje się metaliczną barwą oraz prostym kształtem. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też inne rodzaje nóg meblowych, więc z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa umożliwi Ci samodzielne wykonanie, wykończenie lub odnowienie mebli w Twoim mieszkaniu. Element ten skutecznie podwyższa szafki, dlatego świetnie sprawdzi się w Twojej kuchni – takie rozwiązanie sprawi, że pomiędzy meblami a posadzką pozostanie wolna przestrzeń, a w efekcie będziesz miał dobry dostęp do podłogi – docenisz to w czasie sprzątania pomieszczeń. Produkt cechuje się metaliczną barwą oraz prostym kształtem, dzięki czemu jest wyjątkowo elegancki, a przy tym uniwersalny – idealnie pasuje do mebli klasycznych oraz nowoczesnych. Noga posłuży Ci przez długi czas, ponieważ jest odporna na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria meblowe przydatne podczas budowania szafek.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Możliwość podwyższenia o 7 mm

    Specyfikacja techniczna

    KolorAluminium
    Kod produktu5906711269451