Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła 30 mm 40 cm chrom

Noga okrągła 30 mm 40 cm chrom

24,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga do mebli znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego konstruowania, odnawiania lub wykańczania elementów wyposażenia wnętrz. Przykręcisz ją do podstawy mebla za pomocą wkrętów do drewna lub drewnopodobnych płyt. Jej kolor i kształt znakomicie komponują się z innymi metalicznymi elementami obecnymi w pomieszczeniu.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa stanowi jeden z komponentów potrzebnych do złożenia nowego lub renowacji starego mebla. Element znajdzie zastosowanie przy składaniu stołów, szafek czy foteli w nowoczesnym stylu. Oprócz funkcji praktycznej stanowi idealną dekorację pomieszczenia, ponieważ posiada prosty kształt oraz wykończenie w eleganckim kolorze chrom. Dlatego będzie pasował elementów wyposażenia w metalicznych barwach. Nóżkę możesz dodatkowo podkleić podkładką z gumy lub filcu, która będzie spełniała funkcję ochronną względem podłóg – podczas przesuwania mebli nie zarysujesz powierzchni paneli lub drewnianych parkietów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór nóg meblowych w różnorodnych kształtach i rozmiarach, w związku z czym łatwo wybierzesz produkt najbardziej trafiający w Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Wysokość produktu400mm
     KolorChrom
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5052931234585