Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła 30 mm 70 cm chrom

Noga okrągła 30 mm 70 cm chrom

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa to element do składania stołu. Świetnie sprawdzi się w połączeniu z meblami i nowoczesnymi sprzętami, ponieważ charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem – posiada prosty kształt oraz metaliczną barwę. Noga zawiera element mocujący z wywierconymi otworami na wkręty, za pomocą których przytwierdzisz ją do podłoża.

   Cechy i zalety

    Noga służy do samodzielnego przykręcenia do stołu. Za jej pomocą możesz odnowić stary mebel lub wykończyć nowy. Produkt posiada płytkę mocującą z gotowymi otworami montażowymi, co ułatwia jego prawidłowe przymocowanie do podstawy stołu. Wykonanie elementu z mocnego metalu zapewnia jego wytrzymałość. Powierzchnia w kolorze chrom odbija światło, dzięki czemu prezentuje się atrakcyjnie. Będzie pasować również do innych elementów wyposażenia wnętrz w nowoczesnym stylu. W naszym asortymencie znajdziesz także nogi meblowe w innych rozmiarach, więc łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb. Możesz również zastosować gumowe lub filcowe podkładki, które sprawią, że podczas przesuwania mebli nie zarysujesz nimi drewnianych posadzek lub paneli podłogowych.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Wysokość produktu700mm
     KolorChrom
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5052931234608