Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła 30 mm x 10 cm chrom

Noga okrągła 30 mm x 10 cm chrom

11,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa to komponent przydatny podczas renowacji mebli lub złożenia nowego elementu wyposażenia wnętrz. Dzięki niej możesz podwyższyć niski mebel i tym samym zapewnić sobie dobry dostęp do podłogi pod nim, co ułatwi utrzymanie czystości w mieszkaniu. Noga cechuje się estetycznym wykończeniem w nowoczesnym stylu. Dostępna jest w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa to element składowy stołu, szafki lub krzesła. Wykorzystasz ją podczas samodzielnego tworzenia lub odnawiania mebli w swoim domu. Produkt zapewnia stabilność oraz estetyczny wygląd wybranego elementu wyposażenia wnętrz. Charakteryzuje się prostym kształtem oraz elegancką barwą chrom, która dobrze skomponuje się z nowoczesnym wystrojem pomieszczeń. Nóżkę możesz uzupełnić gumową lub filcową podkładką, która skutecznie zabezpieczy posadzkę przed zarysowaniami w czasie przesuwania mebla. Łatwo ją przykręcisz do podstawy przedmiotu z drewna lub płyty drewnopodobnej, ponieważ posiada fabryczne otwory na wkręty. Użycie długiej nóżki pod szafką zapewnia dobry dostęp do przestrzeni pod nimi – to ułatwia sprzątanie i zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Wysokość produktu100mm
     KolorChrom
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5052931234554