Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 100 mm biały
Strzałka w prawo

Noga okrągła Fikszo 30 x 100 mm biały

9,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga okrągła Fikszo doskonale sprawdzi się jako element podtrzymujący blaty znajdujące się w Twoim domu. Produkt posiada biały, uniwersalny kolor, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do każdego typu mebli znajdujących się w wyposażeniu Twojego domu. W zależności od Twoich potrzeb, możesz także zakupić nogę w innych rozmiarze.

   Cechy i zalety

    Noga okrągła Fikszo to produkt, dzięki któremu elementy wyposażenia Twojego domu nabiorą wysokiej funkcjonalności. Doskonale nadaje się do zamontowania jako część stołu, blatu, półki, czy też kredensu. Dokładnie dopasowuje się do przykręcanego mebla, tym samym zapewniając mu pełną stabilność, a Tobie komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych. Do jego produkcji użyto materiału o dobrych właściwościach wytrzymałościowych, dzięki którym, mimo ciężaru podtrzymywanego elementu, noga nie ulega zniszczeniu i nie traci swoich pierwotnych cech. Produkt dostępny jest w uniwersalnej białej barwie, więc łatwo dopasujesz go do każdego typu sprzętu znajdującego się w Twoim domu. W naszym asortymencie znajdziesz ten element w różnych wymiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5908305612612