LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 150 mm biały
Strzałka w prawo

Noga okrągła Fikszo 30 x 150 mm biały

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga posłuży Ci jako część konstrukcyjna domowych mebli – stołów, półek, komód, wpływając na ich trwałość oraz wysoką stabilność. Podczas montażu tego elementu zaleca się zastosowanie standardowych wkrętów. Produkt posiada białe wykończenie, dlatego będzie ładnie komponować się z pomieszczeniami wykonanymi w różnych stylach.

   Cechy i zalety

    Noga stosowana jest jako stabilizator podczas tworzenia własnych konstrukcji domowych mebli. Produkt umożliwi Ci wyposażenie domu według własnego, oryginalnego stylu. Dzięki zastosowaniu tego typu podpory wykonasz trwałe, solidne stoły, które będziesz mógł wykorzystywać do codziennych, domowych czynności. Produkt wykonano w uniwersalnym, białym kolorze, dlatego sprawdzi się jako element konstrukcyjny zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych mebli. Noga posiada gumową końcówkę, która zabezpiecza produkt przed ślizganiem, dzięki czemu tworzone z jej wykorzystaniem konstrukcje będą bardzo stabilne i bezpieczne w użytkowaniu. Produkt z łatwością przymocujesz do wybranego podłoża przy użyciu zwykłego śrubokrętu. W naszym asortymencie znajdziesz ten element także w innych kolorach, co ułatwi Ci wybór odpowiedniego modelu, odpowiadającego Twoim upodobaniom.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5908305612643