Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 250 mm biały
Strzałka w prawo

Noga okrągła Fikszo 30 x 250 mm biały

9,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga posłuży Ci jako element stabilizujący konstrukcje domowego wyposażenia – ławy, stoły, kredensy. Do jego prawidłowego przymocowania posłużą Ci standardowe wkręty. Produkt wyróżnia się trwałą, odporną na uszkodzenia powierzchnią, przez co posłuży Ci przez długi czas. Białe wykończenie nadaje podporze uniwersalny wygląd, przez co z łatwością skomponujesz ją z meblami wykonanymi w różnych stylach.

   Cechy i zalety

    Dzięki zastosowaniu okrągłej nogi będziesz mógł stworzyć indywidualne, oryginalne konstrukcje domowego użytku. Produkt posłuży Ci jako element stabilizujący stoły, ławy, półki oraz kredensy. Dzięki jego wykorzystaniu będziesz mógł urządzić swoje mieszkanie oraz taras według własnego pomysłu. Produkt posiada biały kolor, przez co będzie stanowił uzupełnienie zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych, odważnie wykończonych wnętrz. Noga wyróżnia się twardą, odporną na uszkodzenia powierzchnią, dzięki czemu będziesz mógł ją długotrwale użytkować. Produkt jest łatwy do przymocowania, dlatego prace montażowe w swoim domu wykonasz szybko i sprawnie. W naszym asortymencie posiadamy nogi meblowe również w innych kolorach oraz rozmiarach, dlatego z łatwością wybierzesz odpowiedni dla swoich mebli model.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5908305612674