Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 400 mm czarny
Strzałka w prawo

Noga okrągła Fikszo 30 x 400 mm czarny

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga posłuży Ci jako stabilizator elementów domowego wyposażenia, na przykład kredensów i blatów. Produkt posiada eleganckie, czarne wykończenie, dlatego z łatwością skomponujesz go z klasycznymi, jak i nowoczesnymi meblami. Noga wyróżnia się prostą budową – przy pomocy wkrętów z łatwością przymocujesz ją do wybranej powierzchni.

   Cechy i zalety

    Nogę wykorzystasz podczas urządzania swoich wnętrz jako element konstrukcji mebli. W zależności od potrzeb możesz ją zastosować jako podporę stołów, blatów lub też kredensów. Dzięki solidnemu wykonaniu noga nie ulega ścieraniu nawet pomimo długotrwałego stosowania. Produkt posiada uniwersalne, czarne zabarwienie, dlatego wykorzystasz go jako element wykończeniowy różnych typów mebli. Do prawidłowego zamontowania elementu zaleca się użycie klasycznych wkrętów. Noga jest odporna na ślizganie, przez co tworzone przy jej użyciu konstrukcje będą bardzo stabilne i bezpieczne w użytkowaniu. W zależności od wykończenia Twoich blatów możesz zakupić produkt również w innym kolorze spośród dostępnych w naszej bogatej gamie barw.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5908305612711