Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 500 mm biały
Strzałka w prawo

Noga okrągła Fikszo 30 x 500 mm biały

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga to uniwersalny element montażowy stołów oraz ław. Produkt posiada prosty kształt i ma estetyczne, białe zabarwienie, przez co posłuży Ci do budowy eleganckiego wyposażenia Twoich wnętrz. Dzięki specjalnej gumowej końcówce utworzone przy użyciu nogi konstrukcje będziesz mógł swobodnie przesuwać, nie rysując przy tym podłogi.

   Cechy i zalety

    Okrągłą nogę wykorzystasz podczas wyposażania swoich wnętrz – produkt posłuży Ci jako element podpierający blaty. Dzięki jego zastosowaniu stworzysz indywidualne, oryginalne meble – ławy, stoły, półki. Produkt posiada uniwersalne, biały kolor, dlatego będzie pasował do każdego wystroju pomieszczeń. Podpora jest bardzo wytrzymała na uszkodzenia, przez co wykonane przy jej użyciu meble będą stabilne, co pozwoli Ci na ich długotrwałe, bezpieczne użytkowanie. Noga jest łatwa w montażu – przy pomocy klasycznych wkrętów solidnie przymocujesz ją do danej powierzchni. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór podpór do mebli, co ułatwi Ci wybór produktu, który będzie najlepiej pasował do Twoich domowych konstrukcji.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5908305612735