icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 500 mm czarny
Strzałka w prawo

Noga okrągła Fikszo 30 x 500 mm czarny

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nogę wykorzystasz jako klasyczny element budowy mebli – stołów, półek, kredensów. Dzięki zastosowaniu produktu wzbogacisz swoją domową przestrzeń o praktyczne, trwałe konstrukcje, które w znacznym stopniu usprawnią wykonywanie Twoich codziennych, domowych czynności. Noga posiada estetyczne wykończenie, przez co będzie stanowić ozdobny element wyposażenia Twojego mieszkania.

  Cechy i zalety

  Noga stanowi uniwersalny element konstrukcji wolnostojących mebli – stołów, kredensów czy też ław. Produkt jest przeznaczony dla majsterkowiczów, którzy cenią w swoim mieszkaniu prostotę oraz estetykę. Element posiada specjalne, gładkie wykończenie, przez co tworzone z jego wykorzystaniem konstrukcje będziesz mógł z łatwością przesuwać bez możliwości zarysowania powierzchni podłóg. Produkt posiada klasyczne zabarwienie, dlatego z łatwością skomponujesz go z innymi elementami wykończeniowymi Twoich wnętrz. Nogę z łatwością przymocujesz do blatu poprzez zastosowanie standardowych wkrętów. W zależności od potrzeb, produkt możesz zakupić także w innych rozmiarach i kolorach spośród dostępnych w naszym bogatym asortymencie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuNoga meblowa
   Typ opakowaniaszt.
   Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
   Kod produktu5908305612742