Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 500 mm srebrnoszary
Strzałka w prawo

Noga okrągła Fikszo 30 x 500 mm srebrnoszary

25,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga to podstawowa część konstrukcji domowych mebli, takich jak ława oraz stół. Dzięki zastosowaniu produktu praktyczne w zastosowaniu elementy wyposażenia nabiorą nowego, eleganckiego wyglądu. Produkt wyróżnia się atrakcyjnym wykończeniem w kolorze srebrnoszarym, który będzie ciekawie komponować się z nowoczesnymi, jak również klasycznymi wnętrzami.

   Cechy i zalety

    Noga okrągła posłuży Ci jako element utrzymujący powierzchnię blatów, kredensów lub półek. Dzięki jej zastosowaniu będziesz mógł stworzyć indywidualne, oryginalne konstrukcje mebli, które wzbogacą estetyczny wystrój Twojego domu oraz zwiększą wygodę jego mieszkańców. Produkt posiada specjalną końcówkę, która chroni go przed ślizganiem, przez co tworzone przy jego użyciu konstrukcje nabiorą stateczności. Noga wyróżnia się właściwościami wytrzymałościowymi, dzięki czemu tworzone przy jej użyciu meble będziesz mógł wykorzystywać do gromadzenia wielu domowych przedmiotów. Produkt posiada srebrnoszarą barwę, ale w naszym bogatym asortymencie znajdziesz go również w innych wersjach kolorystycznych, co znacząco ułatwi Ci odpowiedni wybór.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5908305612759