Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 800 mm biały

Noga okrągła Fikszo 30 x 800 mm biały

23,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga okrągła to element potrzebny do zbudowania stołów oraz innych mebli. Charakteryzuje się uniwersalną białą barwą, dzięki czemu wykorzystasz ją do wykonywania mebli nowoczesnych lub klasycznych, z drewnianym blatem. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne nogi tej marki – z pewnością wybierzesz odpowiadający Ci produkt.

   Cechy i zalety

    Noga okrągła z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym, ponieważ dzięki niej będziesz w stanie samodzielnie wykonać użytkowe meble do swoich pomieszczeń. Stworzysz rozmaitej wielkości stoły do jadalni i salonu, a także kredensy przydatne w warsztatach do przechowywania narzędzi i sprzętów elektrycznych. Produkt posiada uniwersalny biały kolor, który będzie świetnie pasował do eleganckich drewnianych blatów, lecz z powodzeniem sprawdzi się także podczas tworzenia konstrukcji metalowych. Łatwy montaż nogi sprawia, że Twoje prace przebiegną sprawnie, nie zajmując Ci wiele czasu. W naszej ofercie znajdziesz także nogi w innych rozmiarach i odcieniach, więc znajdziesz produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5908305612797