Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 800 mm czarny
Strzałka w prawo

Noga okrągła Fikszo 30 x 800 mm czarny

19,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga okrągła to jeden z elementów potrzebnych do samodzielnego zbudowania stołów oraz innych funkcjonalnych mebli. Wyróżnia się głębokim czarnym kolorem, dzięki czemu z powodzeniem możesz ją wykorzystać w meblach drewnianych lub metalowych – barwa ta jest uniwersalna. W naszej ofercie dostępne są także modele w innych odcieniach.

   Cechy i zalety

    Nogę okrągłą wykorzystasz podczas samodzielnego montażu rozmaitych mebli. Sprawdzi się jako element funkcjonalnych stołów i stolików, ale także jako jedna z części nowoczesnych kredensów. Tak stworzone meble będą się nadawały zarówno do eleganckich salonów lub jadalni, jak i do warsztatów – o ile blat wykonasz z metalu. Produkt utrzymany w uniwersalnym czarnym kolorze będzie idealnym uzupełnieniem nowoczesnych stołów, które wykorzystasz w pomieszczeniach modernistycznych lub industrialnych. Montaż nogi jest nieskomplikowany, więc poradzi z nim sobie nawet niedoświadczony użytkownik – w modelu tym zastosowano bowiem połączenia talerzowe. Wśród naszego asortymentu dostępne są również inne nogi tej marki, wybierzesz zatem interesujący Cię produkt.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5908305612803