LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nożyce do trawy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Nożyce do trawy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyce wielofunkcyjne Fiskars SP341 Solid Fisk
Strzałka w prawo

Nożyce wielofunkcyjne Fiskars SP341 Solid Fisk

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nożyce wielofunkcyjne Fiskars Solid Fisk to praktyczne narzędzie, które posłuży Ci nie tylko do prac ogrodowych. Produkt wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki procesowi pełnego hartowania jego ostrza są bardzo wytrzymałe i precyzyjne. Do nożyc dołączone jest etui do przechowywania i transportu produktu. Sprawdź także inne rodzaje narzędzi tnących, które znajdziesz w ofercie Castoramy.

   Cechy i zalety

    Często pracujesz w ogrodzie i szukasz narzędzia, które ułatwi Ci wykonywanie różnych czynności? Jeśli tak, zaopatrz się w nożyce wielofunkcyjne Fiskars SP341 Solid Fisk. Ten starannie wykonany produkt sprawdzi się do przycinania trawy, rozcinania worków, obcinania sznurków, wykonania małych dziurek w tkaninie oraz otwierania butelek. Atutem narzędzia są jego ergonomiczne rączki oraz użycie do produkcji hartowanej stali nierdzewnej. Decydując się na nożyce wielofunkcyjne Fiskars Solid Fisk, zyskasz więc produkt, który posłuży Ci przez wiele lat. Dodatkowo narzędzie możesz rozdzielić, otrzymując w ten sposób nóż tytanowy przydatny do cięcia dużych przedmiotów. Nożyce są sprzedawane z etui wyposażonym w nóż do taśmy oraz ostrzałkę. Podczas zakupów przejrzyj też sekatory znajdujące się w naszym asortymencie.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu6424002014690