Zobacz więcej Nożyce do trawy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Nożyce do trawy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyczki do ziół Fiskars SP220 Solid Fisk
Strzałka w prawo

Nożyczki do ziół Fiskars SP220 Solid Fisk

48,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nożyczki do ziół Fiskars SP220 Solid Fisk przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Możesz dzięki nim przycinać i ścinać zioła. Nożyczki zapewniają dużą precyzję działania. Spiczaste końcówki ułatwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Budowa nożyczek zwiększa kontrolę z wykorzystaniem kciuka i palca wskazującego. Do produktu otrzymasz praktyczne etui.

   Cechy i zalety

    Nożyczki do ziół Fiskars SP220 Solid Fisk to produkt, który sprawdzi się w każdym domu. To praktyczny element, którym możesz przycinać zioła, kwiaty ogrodowe, a także niektóre warzywa. Dzięki spiczastym końcówkom zdołasz dotrzeć również do trudno dostępnych miejsc. Specjalnie zaprojektowana budowa produktu ułatwia nacisk na nożyczki. Pozwala także na ich powrót do pozycji wyjściowej. Dzięki temu dłoń mniej się męczy w czasie pracy. Nożyczki do ziół Fiskars SP220 Solid Fisk są wykonane ze stali nierdzewnej. Zapewnia ona dużą trwałość, a także łatwe cięcie ziół różnego typu. Nożyczki otrzymasz wraz z praktycznym etui. Dzięki niemu będziesz mógł łatwo i bezpiecznie przechowywać akcesorium. Asortyment sklepów Castorama obejmuje duży wybór dostępnych narzędzi przydatnych podczas pracy przy roślinach.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu6424002014669