Zobacz więcej Nożyce do trawy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Nożyce do trawy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyczki Fiskars SP160 Solid micro - Tip F
Strzałka w prawo

Nożyczki Fiskars SP160 Solid micro - Tip F

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli rośliny to Twoje hobby, przydadzą Ci się nożyczki Fiskars Solid micro – Tip F. Produkt ma precyzyjne i zakrzywione ostrza, które wykonano ze stali nierdzewnej. Wyposażono go też w sprężynę i uchwyt znacznie ułatwiający pracę. Nożyczki łatwo utrzymasz w czystości dzięki możliwości rozdzielenia ostrzy w celu pozbycia się zabrudzeń. W ofercie Castoramy znajdziesz też inne modele nożyczek do prac ogrodowych.

   Cechy i zalety

    Praca w ogrodzie to zajęcie, które daje wiele satysfakcji, a jednocześnie wymaga korzystania z wyspecjalizowanych narzędzi. Jeśli kompletujesz swój zestaw przyborów, zaopatrz się w nożyczki Fiskars SP160 Solid micro – Tip F. Produkt wykonano z hartowanej stali. Wyposażono go w precyzyjnie szlifowane ostrza oraz sprężynę Easy Action, która gwarantuje delikatne rozwarcie nożyc po wykonanym cięciu. Dzięki temu możesz liczyć na mniejsze męczenie się dłoni podczas pracy. Nożyczki Fiskars Solid micro – Tip F mają również uchwyt pokryty powłoką SoftGrip, która zwiększa komfort użytkowania. Narzędzie wykorzystasz do precyzyjnego cięcia i kształtowania roślin. Jego atutem jest także łatwość czyszczenia oraz możliwość dotarcia nim do trudno dostępnych miejsc. Podczas zakupów w Castoramie przejrzyj też produkty do nawadniania ogrodu.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu6424002014652