Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma niska do zamka Gerda ZX czarna

Obejma niska do zamka Gerda ZX czarna

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Akcesorium, które przyda Ci się do niektórych modeli zamków nawierzchniowych, to obejma. Pasuje do dwuryglowych modeli, które zostały wyjątkowo dobrze zabezpieczone przed włamaniami. Obejma niska to artykuł, którym możesz wymienić zużytą część bądź dopasować do nowego zamka z serii ZX – stanowi on ważny element zabezpieczenia.

   Cechy i zalety

    Do swojego zamka nawierzchniowego możesz dopasować prezentowaną obejmę. Stanowi ona ważne akcesorium dopełniające prawidłowe zabezpieczenie – przyda Ci się w razie zniszczenia elementu bądź wymiany całego mechanizmu. Obejma niska jest również częścią, w którą możesz wyposażyć zamek z serii ZX, który posiadał w komplecie mniej odpowiadający Ci model. Element ten skutecznie zablokuje oba rygle w zamku, dzięki czemu zapewnisz sobie odpowiednie zabezpieczenie, które wykorzystasz w domu, mieszkaniu, firmie czy lokalu. Obejma jest w kolorze czarnym, dlatego dopasujesz ją z łatwością do wszelkich modeli wykończonym w tym odcieniu. W ofercie znajdzie również model wysoki tego elementu, co umożliwi Ci idealne dobranie akcesoriów.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Niezauważalna

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    KolorCzarny
    Kod produktu5903373000286