Zobacz więcej Nawozy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy uniwersalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obornik bydlęcy 5 l
Strzałka w prawo

Obornik bydlęcy 5 l

22,98
/ szt.
4,60
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obornik bydlęcy jest naturalnym nawozem. Unikalna technologia produkcji wolna od obróbki termicznej działa na jego niezwykłą skuteczność. Możesz wykorzystać go do podsypania owoców lub warzyw w ogródkach, do iglaków i roślin ozdobnych, do hodowli kwiatów ogrodowych i doniczkowych. Zastosowanie obornika zapewnia obfite plony. Sprawdź również inne dostępne na naszej stronie rodzaje nawozów naturalnych. Wspierajmy bioróżnorodność - Obornik to przykład na wykorzystanie odpadów do poprawy jakości gleby w ogrodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Obornik bydlęcy 5 l to w stu procentach naturalny nawóz. Pochodzi z najczystszych ekologicznie terenów Polski. Unikalna technologia produkcji obornika bez obróbki termicznej powoduje, że jest on niezwykle skuteczny. Pozostaje on pełnowartościowym, całkowicie naturalnym i bezzapachowym nawozem organicznym. Przeznaczony jest do stosowania w uprawach ekologicznych. Doskonale sprawdzi się także w ogródkach warzywnych, do iglaków i roślin ozdobnych, do hodowli kwiatów ogrodowych i doniczkowych. Obornik bydlęcy zapewnia obfite i ekologiczne zbiory. Jego wysoka skuteczność działania jest całkowicie bezpieczna dla roślin. Sprawdź również inne dostępne na naszej stronie rodzaje nawozów naturalnych. Sprawdź, które produkty będą najlepsze dla Twoich roślin domowych i ogrodowych.

    • Obfite i ekologiczne zbiory
    • Wysoka skuteczność działania
    • Całkowicie bezpieczny dla roślin

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNawóz
    Głębokość produktu80mm
    Szerokość pojemnika220mm
    Wysokość pojemnika450mm
    Waga (kg)3.8kg
    Typ pojemnikaTorba
    Kod produktu5907466501186