Zobacz więcej Odbojniki drzwiowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Odbojniki drzwiowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odbojnik do drzwi Stahl półkula patyna

Odbojnik do drzwi Stahl półkula patyna

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów odbojnik drzwiowy w kształcie półkola, został oprawiony gumą dla zapewnienia lepszej ochrony drzwi. W skuteczny sposób zabezpiecza nie tylko skrzydło drzwiowe, ale także ścianę. Zapobiega jej przypadkowemu zarysowaniu oraz zabrudzeniu. Zamontujesz go w łatwy sposób – posiada taśmę samoprzylepną.

   Cechy i zalety

    Odbojnik drzwiowy w kształcie półkuli został bardzo estetycznie i solidnie wykonany, a dodatkowo oprawiony jest gumą dla zapewnienia dużo lepszej ochrony drzwi. Główną jego zaletą, oprócz nowoczesnego designu, jest niezwykle łatwy sposób jego montażu, który odbywa się bez wiercenia w podłodze – umieścisz go za pomocą samoprzylepnej, mocno trzymającej taśmy. Produkt z powodzeniem wykorzystasz do blokowania drzwi, aby w skuteczny sposób ochronić je przed zniszczeniem. Zabezpiecza nie tylko drzwi – chroni także ściany przed zarysowaniem i zabrudzeniem. Szczególnie polecany jest na podłogę w korytarzach i holach. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo bezpośredniego kontaktu drzwi z powierzchnią ściany.

    • Prosty montaż
    • Zabezpiecza drzwi i ścianę
    • Odporny na uszkodzenia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuOdbojnik drzwiowy
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaStahl
    Grupa kolorystycznaMiedziany
    KolorPatynowy
    MateriałZnal
    Kod produktu5906711283822